Logo

لیست یادداشتِ روزانه و الگوریتم احساسات مانی بوک

لیست یادداشتِ روزانه و الگوریتم احساسات مانی بوک

جامع‌ترین و کاربردی‌ترین لیست روزانه الگوریتم احساسات :‌

  • الگوریتم احساسات
  • رژیم غذایی و برنامه ورزشی روزانه
  • تعداد صفحات: 40 برگ، پشت و رو رنگی.
  • سایز:150*200 میلیمتر
  • زمان ارسال: دو روز پس از ثبت سفارش
28,000 تومان

1 نفر پیشنهاد کرده‌اند.

توضیحات محصول

چرا فهرست کارهای برنامه‌ریزی شده خودتون رو به پایان نمی‌رسونید؟؟
از تاثیر هیجانات منفی که باعثِ تضعیفِ بازدهی و عملکردتون میشه اطلاع ندارید و روش رویکرد مناسب رو نمی‌دونید.

شناسایی تاثیری که احساساتِ ما روی بازدهی‌مون می‌گذارند خیلی مهمه. وقتی ناراحتیم، استرس یا ترس داریم، بازدهی کاری ما تحت تاثیر قرار می‌گیره. احساس می‌کنیم. از کارهایی که باید انجام بدیم جدا می‌شیم، خلاقیت و تمرکزمون کم می‌شه و خیلی راحتتر حواسمون پرت می‌شه. در نتیجه، کارِ کمتری انجام می‌دیم. بنابراین ما هر روز باید از احساسات و افکار و باورهای پشت احساساتمون آگاهی داشته باشیم، که از طریق پادکستم Manifest می‌تونید در مورد نقش احساسات روی عملکردمون آگاه بشید، و برنامه‌ریزی کاربردی‌تری رو ایجاد کنید. شما می‌تونید مطالب مربوط به پادکست و مدیریت احساس رو با تهیه لیست مدیریت احساسات و یادداشت روزانه در زندگیتون عملی کنید. این محصول مکملِ کتابچه من به توان صد هست که به کارآمدتر کردن برنامه ریزی های شما کمک میکنه، تاریخ رو هم خودتون تعیین میکنید، بنابراین تاریخ انقضا نداره و برای استفاده از اون ها محدودیت زمانی ندارید. لازمه بدونید که در هر بسته 40 برگ برای استفاده شما جهت 40 روز موجود می‌باشد و شامل موارد کاربردی زیر می‌باشد:‌

  1. الگوریتم احساس جهت مدیریت بهترِ احساسات براساس نکات بسیار مهمی که در پادکست مانیفست براتون توضیح دادم.
    مزیت این لیست اینه که همه جا به راحتی می‌تونید با خودتون حمل کنید و بعد از مدیتیشن یا زمانی که سرکار هستید یا هرجایِ دیگری و حسِ بدی اومد سراغتون سریع در مورد احساساتتون بنویسید و فکر پشت اونها رو پیدا کنید و متناسب با شناساییِ دقیق فکرتون بتونید عملکرد و رفتار صحیحی از خودتون نشون بدید.
  2. برنامه رژیم غذاییِ روزانه، پیگیری نوشیدن آب و میوه به صورت روزانه، پیگیری ورزش و کالری مصرفی و دریافتی روزانه. شما پشت این لیست کارهای روزانه، جدول رژیم غذایی، به میزان آب و میوه ای که روزانه مصرف می‌کنید، نظارت دارید و کمکتون می‌کنه تغذیه سالمتری داشته باشید.

مزیت این لیست اینه که همه جا به راحتی می‌تونید با خودتون حمل کنید و مواظب باشید که رژیم غذاییتون یادتون نره.

‌دوستان فراموش نکنید که لیست کارهای روزانه رو باید به صورت مجزا سفارش بدید. همچنین، سه برگ استیکر بی نظیر توسعه فردی فضاونورد هدفمند، که بهتون برای ادامه کار انگیزه میده رو از بخش محصولات تهیه کنید، بهتون این اطمینان رو میدم که هیچ جای دیگری محصولی مشابه با این طراحی یونیک و خاص خودشناسی و این جنس و کیفیت نخواهید دید، تازه با سفارش این محصولات شما نیاز به پرداخت هزینه مجدد برای ارسال دوباره نیستید.

دیدگاه‌ها

نظرات کاربران درباره این محصول
دیدگاهی ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه

لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
پیام های سیستم
نویسندگان برتر موفق ترین ها
+82دلار
نویسندگان محبوب موفق ترین ها
+280دلار
کاربران جدید موفق ترین ها
+4500دلار
فعال مشتریان موفق ترین ها
+4500دلار
تم پرفروش موفق ترین ها
+4500دلار
اعلان ها
اهداف دیگر موعد 2 روز
+28%
+50%
بهترین محصول موعد 2 روز
+8%
مراقبت از مشتری
گزارشات
اعضا