Logo

کلاسورِ مانی‌بوک

کلاسورِ مانی‌بوک


  • ابعاد : 180*230 میلیمتر
80,000 72,000 تومان

توضیحات محصول

این محصول مکملِ کتابچه من موثر هست که به کارآمدتر کردن برنامه ریزی های شما کمک میکنه، تاریخ رو هم خودتون تعیین میکنید، بنابراین تاریخ انقضا هم نداره و برای استفاده از اون ها محدودیت زمانی ندارید.

یکی از چالش‌هایی که ممکنه در استفاده از لیست کارهای روزانه داشته باشید، میتونه نگهداری آنها در یک جای ِ مشخص باشه، اینکه نیازه اون لیست ها رو نگه داریم، که بتونیم ارزیابی روزانه، ماهانه و هفتگی داشته باشیم. خروجی این ارزیابی خیلی مهمه چرا که به ما کمک میکنه که اثرگذاری برنامه‌های فعلی‌مون رو بسنجیم. صرفا اینکه بدونید هیچوقت لیست کارهاتون رو به پایان نمی‌رسونید کافی نیست.

باید ذهنیت خوبی درباره دلایل اون هم داشته باشید. با  این محصول شما می‌تونید لیست‌‌های مختلف مربوط برنامه روزانه خودتون رو جمع آوری کنید و در بازه های زمانی مشخص که زمان آزاد دارید اونها رو ارزیابی کنید و نقاط قوت‌تون رو بهتر بشناسید. یکی از کارهایی که قبلا هم بهتون گفته بودم و جمیز کلییر در کتاب خرده عادت های اتمی در موردش صحبت کرده اینه که یه کار را برای خودتون آسونش کنید، سرنخ بصری براش درست کنید و جذابش کنید. این ابزار بهتون کمک میکنه لیست‌ کار‌های روزانه اتون، الگوریتم احساساتتون رو و هر لیست دیگری مربوط به خودآگاهی رو یک جا به صورت منظم و زمان‌بندی شده دسته بندی و جمع‌آوری کنید و از آسون شدن استفاده اش لذت ببرید.

کلاسور برند مانی‌بوک به بهترین شکل ممکن از عهده‌ی نگهداری از برگه‌های مهم شما برمیاد و از تلف‌شدن وقتتون برای پیداکردن لیست کارهای روزانه اتون جلوگیری می‌کنه یه جورایی همون تولید زمان که در الگوریتم تولید زمان در کتابچه "منِ موثر"‌  توضیح دادم.

کلاسور مانی‌بوک از جلد سخت ساخته شده. این مقوا بسیار محکم و بادوامه و به ‌خوبی از عهده‌ی محافظت از برگه‌ها برمیاد. کافیه لیست کارهای روزانه‌اتون رو به شکل دلخواهتون دسته‌بندی کنید، و با توجه به اینکه این لیست‌ها از قبل برای شما از سوراخ زونکنی ایجاد کردیم دیگه نیازی به پانچ‌کردن برگه‌ها ندارید. اینطوری باز هم در زمان، انرژی و هزینه شما صرفه جویی می‌شه و خیلی راحت می‌تونید در قفل‌های کلاسور جای بدید. هر دو قفل این کلاسور فلزی‌اند و به‌همین‌دلیل با بازوبسته‌شدن‌های متوالی نمی‌شکنند.
با این محصول برند مانی‌بوک برگه‌هاتون به شکلی منظم دسته‌بندی شده و از آسیب‌های احتمالی درامان می‌مونه.
سایز این کلاسور 180*230 میلیمتر می‌باشد و شما می‌تونید برگه‌ها با سایز A5  رو هم علاوه بر لیست کارهای روزانه برند مانی‌بوک در اون قرار بدید.

لازمه بدونید که در این کلاسور به صورت پیشفرض 62 برگ شامل لیست‌های زیر می‌باشد :‌

  • دو برگ آموزش و نحوه استفاده از آن‌ها
  • 30 برگ لیست کارهای روزانه پشت و رو رنگی که خود شاملِ برگه‎ های زیر می‌باشد :
  • فهرست انجام کارها همراه است با قوانین مربوط به مدیریت زمان و ماتریس آیزنهاور با قابلیت ارزیابی کارها، مدیریتِ قرارهای‌ملاقات، یادآوری، لیست خرید روزانه، ایده‌ها، موکول کن به بعد جهت اهمال کاری هوشمند و الان انجام نده که در واقع To Don’t List جهت کارهایی که باید روزانه به اون‌ها نه بگیم.
  • برنامه رژیم غذاییِ روزانه، پیگیری نوشیدن آب و میوه به صورت روزانه، پیگیری ورزش و کالری مصرفی و دریافتی روزانه.


جهت خرید تعداد بیشتر از 30 عدد که به صورت پیشفرض برای یکماه در کلاسور قرارداده شده و به صورت بسته های 50 برگی می باشد به این لینک مراجعه کنید.


  • 30 برگ لیست یادداشتِ روزانه، شاملِ :
  • شکرگزاری، ارزیابی روزانه براساس اینکه شما در راستای عادت‌های مثبت، اهداف و ارزش‌های خودتون قدم برمی‌دارید یا خیر، جهت مدیریت بهترِ زمان و داشتنِ خودآگاهی بیشتر
  • الگوریتم احساس جهت مدیریت بهترِ احساسات براساس نکات بسیار مهمی که در پادکست مانیفست براتون توضیح دادم.


جهت خرید تعداد بیشتر از 30 عدد که به صورت پیشفرض برای یکماه در کلاسور قرارداده شده و به صورت بسته های 50 برگی می باشد به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

نظرات کاربران درباره این محصول
دیدگاهی ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه

لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
پیام های سیستم
نویسندگان برتر موفق ترین ها
+82دلار
نویسندگان محبوب موفق ترین ها
+280دلار
کاربران جدید موفق ترین ها
+4500دلار
فعال مشتریان موفق ترین ها
+4500دلار
تم پرفروش موفق ترین ها
+4500دلار
اعلان ها
اهداف دیگر موعد 2 روز
+28%
+50%
بهترین محصول موعد 2 روز
+8%
مراقبت از مشتری
گزارشات
اعضا