Logo

لیست کارهای روزانه

لیست کارهای روزانه

  • تعداد صفحات: ۳۰ برگ، پشت و رو دارد، رنگی می‌باشد.
  • زمان ارسال: ۲ روز پس از سفارش شما
25,000 تومان

توضیحات محصول

همونطور که میدونید، اولویت داشتن در کارهای روزانه امون خیلی مهمه، شما می‌تونید بر اساس ماتریس آیزنهاور که در دفتر من موثر با برنامه ریزی بهتون معرفی شده و گرافیک جذاب لیست کارهای روزانه، کارهاتون رو براساس این تکنیک اولویت بندی کنید. این لیست کارهای روزانه بهتون کمک می‌کنه که به برنامه‌ریزی کردن عادت کنید. دو کادر فوق العاده کاربردی داره.

  • موکول کن به بعد.
  • کارهایی که نباید انجام بدید چون در راستای اهداف شما نیستند.این دو کادر کاربردی بر اساس تکنیک‌های مدیریت زمان است که در دفتر من موثر با برنامه‎ریزی توضیح داده شده و بهتون کمک می‌کنه اهمالکاری هوشمندانه داشته باشید و با حذف کارهای غیرمهم برای خودتون زمان تولید کنید، در واقع یه جورایی الگوریتم تولید زمان و ماتریس آیزنهاور رو به صورت یکجا در دل خودش داره؛ که اگه اونها رو یاد بگیرید، کلی زمان برای خودت تولید میکنی و عملکردت هم میره بالاتر.
    صبر کنید هنوز تموم نشده:‌
    شما پشت این لیست کارهای روزانه، جدول رژیم غذایی، به میزان آب و میوه ای که روزانه مصرف می‌کنید، نظارت دارید و کمکتون می‌کنه تغذیه سالمتری داشته باشید.
    مزیت این لیست اینه که همه جا به راحتی می‌تونید با خودتون حمل کنید و مواظب باشید که رژیم غذاییتون یادتون نره.


‌دوستان فراموش نکنید که سه برگ استیکر بی نظیر توسعه فردی و منِ ارزشمند که بهتون برای ادامه کار انگیزه میده رو از بخش محصولات تهیه کنید، بهتون این اطمینان رو میدم که هیچ جای دیگری محصولی مشابه با این طراحی یونیک و خاص خودشناسی و این جنس و کیفیت نخواهید دید، تازه با سفارش این محصولات شما نیاز به پرداخت هزینه مجدد برای ارسال دوباره نیستید.

دیدگاه‌ها

نظرات کاربران درباره این محصول
دیدگاهی ثبت نشده است.

ارسال دیدگاه

لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
پیام های سیستم
نویسندگان برتر موفق ترین ها
+82دلار
نویسندگان محبوب موفق ترین ها
+280دلار
کاربران جدید موفق ترین ها
+4500دلار
فعال مشتریان موفق ترین ها
+4500دلار
تم پرفروش موفق ترین ها
+4500دلار
اعلان ها
اهداف دیگر موعد 2 روز
+28%
+50%
بهترین محصول موعد 2 روز
+8%
مراقبت از مشتری
گزارشات
اعضا